2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis

Coca-cola


- Daugelyje JAV valstijų policija vežiojasi 2 galonus coca-colos, mat šiuo gėrimu autokatastrofos vietoje nuplauna nuo plento kraują.
- Mėsos gabalo, įdėto į lėkštę, pripiltą coca-colos, po dviejų dienų nelieka - jis visiškai ištirpsta.
- Jei tualeto ar kriauklės paviršius apsitraukė nenuplaunamomis nuosėdomis, apipilkite jas coca-cola ir palikite kelioms valandoms. Citrinų ir fosforo rūgštys, esančios šiame gėrime, nuėsdina bet kokias nuosėdas.
- Rūdimis aptrauktas chromuotas automobilio detales nuvalysite coca-coloje pamirkyta paglamžyta aliuminio folija. Stenkitės, kad coca-cola nepatektų ant emaliuotų paviršių, nes gali likti nenuplaunamų dėmių.
- Korozines automobilio akumuliatoriaus apnašas pašalinsite valydami coca-cola suvilgytu skudurėliu.
- Užrūdijusį varžtą per kelias minutes atsuksite pašlakstę jį coca-cola.
- Jei drabužiuose yra neišplaunamų dėmių, dauguma jų puikiai išnaikins coca-cola - tiesiog apipilkite drabužius buteliuku šio gėrimo, o po pusvalandžio nenuskalavę išskalbkite skalbyklėje su milteliais. Beje, ji veiksmingai šalina dėmes iš sintetinių audinių (jie šiame gėrime netirpsta), tačiau suyra organinės medžiagos.
- Nuo automobilio stiklo sunkiai nuolaunamas vabzdžių dėmes nuvalysite coca-cola suvilgytu skudurėliu - po 10 min, jas, nenuplaunamas jokiomis priemonėmis, lengvai pašalinsite.
- Aktyviausias coca-colos ingredientas yra fosforo rūgštis. Jos pH - 2,8. Šios rūgšties koncentracija coca-coloje tokia, kad per 4 dienas gali ištirpti žmogaus nagai. Jei netikite, atlikite bandymą: nukirptų nagų galiukus įmeskite į stiklinę šio gėrimo ir palikitę pusę savaitės.
- Coca-colos koncentratas gabenamas specialiuose sunvežimiuose su sisternomis. Lygiai tokiose pačiose sisternose gabenamos rūgštys. Įprastinės sisternos netinka, nes po kelių mėnesių prakiūra.
- Coca-colos platintojai visame pasaulyje naudoja šį gėrimą net pasibaigus jo galiojimo laikui - plauna juo variklius, radiatorius ir pan.
Pagal "Šeimininkė" 2009 09 30, nr. 39(913)

Na, ar vis dar labai norisi atsigaivinti cola? Nors tiesa pasakius, jei streikuoja skrandis, išgerkite buteliuką colos ir per pusvalandį tikrai pasijusite geriau (išbandyta). Sveika ar nesveika, na bet coca cola reklamos man laaaaaaabai patinka. Ką jau ką, bet reklamas moka padaryti ir rtaip suvilioja pirkejus.

Na, o kad cola sprogta sumaišius su "Mentos" turbūt jau kiekvienam ne paslaptis.


0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB