2009 m. birželio 16 d., antradienis

Queen of the damned || Vampyrų karalienė


Na va, po ilgesnės pertraukos sugrįžau :) Susitvarkė visi wireless'o reikalai, taigi nuo šiol vėl viskas bus kaip įprasta.

Prieš pat kelionę norėjau aprašyti vieną tikrai įdomų filmą, tačiau nespėjau. Taigi, Jūsų must see sąraše turėtų atsirasti filmas pavadinimu "Queen of the Damned" (Vampyrų karalienė).
Šis filmas pasakoja apie tai, kaip vampyras Lestatas, pabunda po šimtmečius trukusio miego ir pradeda groti roko grupėje ir tampa populiarus visame pasaulyje. Jis nesistengia laikytis vampyrų priesaikos likti nepatebėtam, bet atvirkščiai, skelbia visam pasauliui, kad vampyrai egzistuoja. Na aišku, kaip ir būdinga visiem filmams, jis negali apseiti be meilės ir intrigų. Atsirada žavi mokslininkė, kuri domisi vampyrais, tarp jų įsiplieskia simpatija and so on. Pažiūrėsit, pamatysit ;]
Mano nuomonė. Asmeniškai man, šis filmas patiko. Visų pirma, aktoriai buvo parinkti tikrai gerai. Kiekvienas iš jų gerai įsijautė į savo vaidmenį ir jį atliko įsimintinai. Tiek pagrindinis vampyras Lestatas, tiek mirtingoji mylimoji Džesė . Labai ispūdingai atrodė vampyrų valdovė Akaša, kurios vaidmenį atliko žuvusi dainininkė Aaliyah, kurią beja, atpažinau tik pačiame gale, kai filmo pabaigoje parašė "In memory of Aaliyah".
Kostiumų dizainieriai taip pat gerai padirbėjo, nes kaip nekeista, aktorių apranga manęs nenuvylė. Lestatas buvo aprengtas padoriai, t.y. taip, kaip ir turi atrodyti vampyras prisikėlęs po šimtmečių. Jokių pigių šiuolaikinių blizgučių. Vampyrų valdovė Akaša taip pat dėvėjo labai ispūdingus kostiumus, pabrėžiančius jos valdoviškumą ir įtaką bei galią.
Muzika taip pat gana nebloga, nors negalėčiau pasakyti, kad buvo labai įspūdinga.
Šeip filmą verta pažiūrėti, nes tai tikrai nebanali istorija apie vampyrus, išsiskirianti savo savitumu (ne kaip dabartinės šių dienų ala vampyrų muilo operos).

1 komentarai (-ų):

Sepulture rašė...

ah at last! ;DDDD
as kai pamaciau sita filma, kai man buvo 15metu...ir iki siolei isliko fav giliai sirdyje.
del muzikos kaifuoju iki siolei(lekiau net i jonathano konca...), del klipu, too. o jie ne seip sau kokie, o sukurti pagal gotikinius pirmavaizdzius - nosferatu (redeemer) ir cabinet of dr caligari (forsaken).

o su akasha tai sakutes...pamenu ji vyko is mtv apdovanojimu ir suduzo jos lektuvas. tada pasirode zinutes, kad jos last filmas pasirodys po metu.

2009 m. birželio 29 d. 05:24
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB