2009 m. birželio 1 d., pirmadienis

Vyriausybė TWITTER'yje ir FACEBOOK'e

Rinkimai. Seimas. Prezidentas. Ministrai. Seimūnai. Mūsų šalies išrinktieji, kuriems mes patikime valžią į rankas valdant mūsų šalį.

Apie vyriausybės veiklą dažniausiai sužinome per TV žinias, spaudą, internetą, tiesiogines transliacijas internetu. Tačiau, dabar turime dar vieną naują galimybę, skirtą manau daugiau jaunimui, stebėti vyriausybės veiklą. Paskutinius mėnesius vyriausybė pasiekiama TWITTER'yje ir FACEBOOK'e (paieškoje tereikia įvesti "vyriausybė" ir pateksite i profilį). Kaip pati vyriausybė teigia - XXIa. - technologijų amžius ir mes nenorime nuo jų atsilikti, taigi pasirūpinome, kad būtume pasiekiami per pačias naujausias komunikacijos priemones. Gal ir gerai, jaunimas gali stebėti ir šiek tiek daugiau sužinoti, ką vyriausybė nuveikė per dieną, kokius sprendimus ir nutarimus priėmė, nes tik nedaugelis žiūri publicistikos laidas ar skaito politikos rubrikas laikraščiuose.
Ir, iš tiesų, paskutinį mėnesį stebėjau šių vyriausybės profilių populiarumą. TWITTER'yje sekėjų skaičius jau išaugo iki 148 ir vis didėja. FACEBOOK'e vyriausybės fanų jau per 800. Galbūt tokiu būdu ir jaunesnioji karta pradės bent kiek domėtis politika ir nebe taip apatiškai reaguos į rinkimus (aj, kam čia eit balsuot, kiti nubalsuos juk) ir vyriausybės veiklą (aj, man dzin, ką vyriausybė nuveikė šiandieną mano labui) ?

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB