2009 m. birželio 6 d., šeštadienis

Pastebėjimai #3

  • Jei atsiranda programos atnaujinimas, būtinai jį ir įsidiegite. GPS'ui galioja tas pats. Nesinaudokit neatnaujintu GPS, nes nutiks taip, kaip nutiko man su drauge Vilniuje. Šventaragio gatvės ieškojom gerą valandą, o ji pasirodo buvo už kampo, nors GPS'o žemėlapis rodė ten kažkur aplinkui, bet visai kitur;]]]
  • Radau įdomią citatą apie knygų skaitymą, kuri gana aiškiai išreiškia vyresnių žmonių požiūrį į šių dienų jaunimą : "<...>džiaukitės, kad jaunimas dabar išvis ką nors daugiau skaito, nei tik kad SMS'us.. <...>" Taigi, ką, esemesų skaitytojai... gal laikas ir knygas paskaityti?
  • Įvykus LOGIN'2009 ir nuaidėjus didžiausiems atgarsiams plačiojoje blogosferoje (į kokį blog'ą beužsuksi, LOGIN'as buvo paminėtas galima sakyti visose. Beja, aš dabar darau tą patį, nors ir vėluodama.). Taigi tą proga norėčiau aptarti vieną tokią nominaciją: "Metų interneto tendencija" kuri buvo pripažinta, kad "Lietuva kraustosi į Facebooką". Na taip, dabar FACEBOOK'as ant bangos. Dainininkai, įvairios firmos, netgi minėtoji vyriausybė, žodžiu visi, kraustosi į (kaip vienas draugas pavadino) snukiabukį. Kuria fanų klubus, galerijas ir pan. Na panašiai kaip su Myspace'u darosi. Tik įdomiu kodėl tai tik dabar tapo taip populiaru? Aš FACEBOOK'e jau antri metai ir kai prieš du metus paklausdavau, ar kas iš Jūsų užsiregistravęs FACEBOOK'e, išgirsdavau atsakymą: WTF is FACEBOOK?? O dabar? Pagal naujausias tendencijas, tai Tave laikys atsilikusiu, jei tik neturėsi ten anketos. Vat, kaip keičiasi laikai.
  • Visada galvojau, kad talentų šuo, stengiantis rasti 'iš gatvės' atėjusius talentus yra gerai. Na aišku, nelyginkime Lietuvos ala realybės/talentų šuo, kur gamina vienodas vienadienes ar pusmetines žvaigždutes, ir tai kurių po metų nieks nepamena. Bet žvelgiant pasauliniu mąstu, manau, kad buvo padaryta gana neblogų atradimų.
Danijos talentų šuo 2008.

Danijos talentų šuo 2008. Finalinis pasirodymas.

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB