2010 m. sausio 29 d., penktadienis

Stilingos.lt

Kai prieš porą mėnesių pamačiau reklamą, kad galima matuotis drabužius internetu, buvau gana maloniai sužavėta. Kompiuterinė pažanga ritasi į priekį ir gana smarkiai. Susikuri savo manekeną, pasirenki parduotuvę ir matuojiesi viską iš eilės tik vienu mygtuko paspaudimu. Niežtėjo pirštus išbandyti.


Praėjo keletas mėnesių ir galima pasigirti tuo, kad ir lietuvaitės stileivos jau gali sau tai leisti. Tereikia aplankyti www.stilingos.lt , susikurti savo manekeną atitinkantį tavo kūno sudėjimą ir pirmyn - gali matuotis drabužius. Džiugu, kad vis daugiau parduotuvių ir kurėjų su savo drabužiais persikelia į skaitmeninę erdvę. Stilingos.lt puslapyje galima pasimatuoti Reserved, Monton, Imitz, Mosaic, Lindex, Ivo Nikkolo, Tally Weilj ir dar daugelio kitų parduotuvių prekes.

Išbandžiau. Pirštų nebeniežti. Užsiėmimas linksmas kuriam laikui, bet vėliau pradedi jaustis lyg žaistum popierinėm lėlėm... na tiksliau skaitmeninėm. Aišku, tai gana patogus būdas apžvelgti parduotuvių asortimentą ir maždaug numatyti kaip drabužis gulės ant tavęs, ar ta spalva tau tiks, bet kitu atveju, tai lygiai tas pats, kas žiūrėti nuotraukas žurnale.

Rekomenduojama vartoti lietingais ir apsnigtais vakarais, kai klaidžiojimas po internetą jau atsibodo, tačiau miego vis nesinori ir siaubingai neturi ką veikti.0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB