2009 m. kovo 11 d., trečiadienis

Omnitel'is persistengė?

Niekam nepaslaptis, kad "Omnitel" salonuose telefonus pirkti neapsimoka. Ne tik todėl, kad pasirašius sutartį ir pasiėmus telefoną kartu dar turi mokėti abonentinį mokestį, tarkim po 15lt į mėnesį, vien todėl, kad pasiėmei tą telefoną. Negana to, moki ir prieš pasiimant telefoną. Na gaunasi, kad permoki dvigubai. Buvo ir man taip. Prieš gerą pusmetį tėčio sutartis pasibaigė ir ją prasitesiant buvo galima pasiimti kitą telefoną. Kadangi tėtis vis dar buvo patenkintas savo turimu telefonu, tai leido man išsirinkti naują. Pasirinkau. Samsung u700. Primokėjau 200lt už telefoną + kas mėnesį už jį dar reikia mokėti po 15lt abonentinį mokestį už telefoną + normalus abonentinis mokestis, kurį galima prašnekėti. Ir pasakysit, kad tai ne absurdas?? Primokėjimą už telefoną suprantu, mėnesinį abonentinį mokestį irgi suprantu, tačiau telefono abonementinio prasmės ne. Na aišku, stengiamasi pasipelnyti. Ypač tokiais kriziniais laikais, kai iš žmonių melžia viską ir visais įmanomais būdais.
Tačiau, ką šiandien pamačiau Omnitel svetainėje mane nustebino. Nokia 5310 be sutarties kainuoja 829lt, tuo tarpu Tele2 puslapyje tokio paties telefno kaina be sutarties tėra tik 557lt. Pagalvojau klaida, bet... štai kitų telefonų kainos. Nokia 5000 Omnitelyje 459lt, o Tele2 - 285lt. LG KP500 Omnitel - 699lt, Tele2 - 539lt. Sony Ericsson W902 Omnitel - 1499lt, Tele2 - 1329lt.

Čia tik keleto modelių kainos. Nueikite į svetaines ir įsitikinkite patys, kad Omnitel'is įkainuodamas telefonus ryškiai persistengė. Arba... pamiršo atnaujinti savo kainų duomenis ir dabar jų konkurentai Tele2 džiaugiasi gausesniu pirkėju ratu.
Na aišku, tokie kainų skirtumai būdingi, ne visiems telefonams, bet daugumai. Yra ir tokių, kur palyginus kainas, jos skiriasi tik pora litų, tuo tarpu kitos 200 - 500lt. Didžiausius kainų neatitikimus pastebėjau Nokia telefonams. Nors Tele2 siūlomos kainos mažesnės tačiau Omnitelis siūlo didesnį asortimentą. Pvz, Sony Ericsson telefonų Tele2 gali pasiūlyti tik vieną modelį, tuo tarpu Omnitel apie 20.

O viso to moralas tame, kad prieš einant pirkti telefoną iš salono be sutarties rekomenduočiau pasižvalgyti internete po konkurentų svetaines, kad nepermokėtumėte.

NOKIA5000

NOKIA5310

LG KP500

SONY ERICSSON W902

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB