2012 m. liepos 17 d., antradienis

DIY - Ombre hair

Jau kartą rašiau apie šį dažymo būdą, bet nusprendžiau tai aprašyti dar kartą, tik šiek tiek smulkiau ir su daugiau nuotraukų.

Taigi, norint taip nusidažyti plaukus nepatariu skubėti į kirpyklą ir leisti pinigus - tai kuo puikiausiai galima atlikti namie. Ir atseis nepilnai 4LT :)

REIKĖS

Plaukų dažų
Pirštinių
Folijos
Teptuko tepti dažams arba nenaudojamo dantų šepetuko
Indelio dažams

Aš naudojau štai tokius dažus, kuriuos pirkau 'Eurokoje' ir tekainavo jie apie 3.80LT jei gerai pamenu.. beto užteko dviem kartams netaupant.


EIGA

Perskiriame plaukus per puse. Pasidedame foliją po plaukais, kad neišsiteptume ir su teptuku ištepame dažais. Apačioje dažiau visus šviesiai apie 10cm o po to pereinant kaip sruogelėmis. Iš esmės ištepame plaukus kaip išeina, tik svarbu pamaišyti kad viršuje spalva pereitų sruogelėmis, o nebūtų nukirsta linija.


Baigus dažyti, suviniojame plaukus į foliją ir palaukiame 20-40min, priklauso kokio šviesumo plaukų norite. Aš laikiau apie 40min, nes šį kartą dažant norėjau, kad plaukų galai būtų tikrai šviesūs. Palaikius kiek laiko atvyniokite foliją pažiūrėti kaip spalva ima plaukus ir jei silpnokai, tada pašildykite kelias minutes su šilta feno srove. 


Kai jau manote, kad užtenka laikyti ir esate patenkinta spalva, belieka išsiplauti plaukus. Neišsigaskite, kad plaukai pirma savaitę bus labai intensyvios ar gelsvos spalvos. Pradžioje aš irgi gavausi gana spalvota, netgi nepatiko spalva, bet po savaitės, kai galvą išsiploviau kelis kartus, spalva šiek tiek pabluko ir viskas susitvarkė :)

REZULTATAS

Nežinau kaip kitiems, bet man šis dažymo būdas labai patiko. Visus plaukus dažyti kolkas nesu nusiteikusi ir tikrai to nedarysiu, kol neturėsiu žilų plaukų, bet vaikščioti natūraliai irgi buvo pabodę. O šiuo atveju jei pabos šis dažymas, beliks tik pasikirpti galus ir neliks nė pėdsako, kad buvo dažyta. Beto jau seniai norėjosi atsinaujinti, tad paskutinį pusmetį labai džiaugiuosi naujaisiais plaukais.
MINUSAI

Kiekvieni pliusai turi ir savo minusų.Po to dažymo išsausės galiukai, tad nusiteikinte juos lepinti aliejais ir kaukėmis. Beto, prieš dažymą nerekomenduoju kirptis, o tai padaryti nusidažius. Jei kirpsite galiukus nusidažykite 2-5cm daugiau, tiek kiek planuojate pakirpti, ir po dažymo praėjus porai savaičių, tada žygiuoti pas kirpėją. Kodėl? Todėl, kad visgi dažome su peroksidu, o jis pažeidžia plauką, tai per dvi savaites po dažymo plaukai galbūt patrupės, pasišakos, bet juos pakirpus puikiais plaukais galėsit džiaugtis daug ilgiau, nei kerpant prieš dažymą :)6 komentarai (-ų):

Toma Muz rašė...

tiems kas mokysis šio dažymo būdo iš Tavo įrašo, pridėsiu vieną patarimą. Tarkime jei norite kad 'ombre' nušviesėjimas būtų apie 15 cm. pirmiausia nutepkite ~7cm galiukus, palaikykite dažus pusę laiko (kiek nurodyta ant pakuotės, paprastai visas laikas 30min, tai galiukus laikykite 15-20 min) o tuomet nutepkite likusius 7 cm aukčiau ir laikykite likusį laiką. Taip gausis, bent mažytis ombre ;) norint dar didesnio efekto padalykite dažyma į 3 dalis :)

2012 m. liepos 17 d. 16:18
Illusion rašė...

Tikrai geras pastebėjims Toma, dėkui! ;)
Aš kai jau nepirma kartą dažiau ir galai buvo nušviesinti iš anksčiau, tai nereikėjo taip daryti, bet Tavo tiesa, daug kur esu skaičiusi, kad reikia daryti kaip aprašei :)

2012 m. liepos 17 d. 19:51
mazasis-buda rašė...

As dar paprasciau dariau- perskyrusi plaukus i dvi dalis tiesiog rankomis istepiau,beveik kaip papuola,pridedama sruogeliu kur ne kur,kad gautusi "perejimas".

esu patenkinta,tik galiukus tai LABAI issausino man,pasikirpau,bet vistiek nekas dar.:)

2012 m. liepos 18 d. 07:37
Valerija rašė...

Aš vis viliojuos, bet kartu ir bijausi. Nusipirkau šviesinančio šampūno - jau du kartus buvau jo užsitepus, bet nusiplaunu neišlaukusi, nes baugu, kad netolygiai gausis :).

2012 m. liepos 21 d. 22:37
Rugilė Inčiūraitė rašė...

O gal gali parašyti, kur tiksliai šių dažų galima rasti? kas tas "eurokoje"? ačiū

2012 m. rugsėjo 21 d. 21:40
Illusion rašė...

Rugile - Eurokoje tai čia parduotuvė "Euroka". Dar gali pažiūrėti 'Drogas' ar kur kitur. Nors dažai nebūtinai turi būti tokie patys, tik ir kiti ;)

2012 m. rugsėjo 25 d. 07:16
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB