2011 m. balandžio 17 d., sekmadienis

Gyvenimo ironija

Taip netikėtai prisiminiau. Mokykloje, gal penktoje ar šeštoje klasėje. Per kūno kultūros pamokas. Persirengimo kambaryje. Daug kas iš jos juokėsi. Vadino manekene ant degtukų. Nes ji turėjo plonas kojas. Ji persirenginėdama slėpdavosi. Dažniausiai būdavo kampe. Kad niekam neužkliūtų už akių. Ir niekas vėl jos neižeistų. 
................
................
................
................
................
O dabar tie degtukai ją nešioja Milano, Paryžiaus ir Tokijo podiumais.


2 komentarai (-ų):

Sixteen rašė...

Bet tai juokinga, kaip vaikams niekas neįtinka - stora mergaitė - blogai, plonutė - irgi blogai. Įdomu, iš kur ir prisigalvoja tokių. Pamenu, gal šeštoj klasėj sužinojau, kad yra žmonių, kurie gali šaipytis iš vaikų, kad jų tėvai išsiskyrę. Maždaug tada nusprendžiau, kad visiškai nesuvokiu bendravimo kultūros...

2011 m. balandžio 18 d. 01:31
Illusion rašė...

Galbūt todėl, kad jie dar vaikai, juk jie dar nesupranta, kad kartais reikia liežuvį už dantų palaikyti, kad tas ar anas gali įžeisti žmogų. Vaikai dažniausiai tai ka mato tą ir sako.

Bet, visada būna tokių vaikų, kurie kitus pašiepia specialiai, norėdami įgelti ir būti lyderiais. Juk, penkta, šešta, septinta, aštunta tai klasės- kai lipinamos pravardės, bandoma būti lyderiu, juokiamasi jei tas ar anas ne toks kaip visi like.
Sad, bet su laiku išaugama.

2011 m. balandžio 19 d. 10:01
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB