2010 m. kovo 9 d., antradienis

Trollbeads


Galiu lažintis, kad po poros mėnesių daugumos panelių ir vaikinų, kurie besivaiko naujausias tendencijas ir madas,rankas puoš troliškosios apyrankės "Trollbeads".
Galiu pasakyti, kad ir aš susigundžiau, nes tie rutuliukai su įvairiais simboliais tai kažkas asmeniško ir seksualaus. Ką žinai tik tu, ir tavo partneris. Arba TIK tu, tarkim,  vienos nakties vasaros nuotykis su tokiu vaikinu, apie kuri dar ir dabar pagalvojus linksta kojos:))

Įdėja super, bet galėjo Lietuvoje kiek anksčiau pasirodyti. Juk tiek būtą įvykių: pirmoji meilė, pirmasis bučinys, pirmasis kartas, pirmasis orgazmas, mokyklos baigimas, svaiginantis 18-asis gimtadienis, iš tėvų nukniaukti mašinos rakteliai naktiniam pasivažinėjimui, ilgas pokalbių vakaras su draugę apsikabinus vyno butelį ryte prabundant su laaabai skaudančia galva, pirmasis "nekečiu" ir dar daug daug visko.  Ak.. net gaila, nes pasijaučiau "sena", nors tik 22-ejų :) Būtų atsiradę šitie burbuliukai anksčiau, jau tikrai turėčiau vieną eilę, ar net porą apyrankių, su kiekvieno brangaus ir įsimintino MAN įvykio, kurį prisiminus akys sužimba, o veide atsiranda šypsena :)
Na aišku, dar liko ir vestuvės, ir pirmasis leliukas, ir sužadėtuvės, ir crazy'škiausias vakarėlis, ir pirmasis pasivažinėjimas motociklu ir dar DAUG įvykių, kurių nenorėtum pamiršti, bet akk.. na, visgi galėjo jie atsirasti anksčiau :)

Viskas miela gražu, įdėja tobulą, na bet kainos šiek tiek kandžiojasi. Pigiausia sidabrinė apyrankė 119Lt, ir tai be užsegimo.. paprasčiausias užsegimas 69Lt.. įdomesni apie 150Lt.. Apie auksinę apyrankę galima tik pasvajoti.. kaina prasideda nuo 2899Lt.. paprasčiausias užsegimas 619Lt, įvairesni apie 2000-3000Lt ;/
Karoliukai nuo 70Lt iki 1000Lt, poros ar daugiau... on the other hand, juk kasdieną jų neperkame, tai skirta tik ypatingoms progoms ir tampa tarsi relikvija visam gyvenimui, tad kartais paišlaidauti galima.

Galbūt pavadinsite mados auka, plaukiančia pasroviui su visa banda, bet susigundžiau ir aš. Noriu :) Ir turėsiu :) Senatvėje anūkams bus lengviau pasakoti apie gyvenimą, žvelgiant į apyrankę, kurioje kiekviena detalė simbolizuoją svarbų įvykį Tau.

Tai tiek. Pasiskaitinėkite ir apsižiūrinėkite daugiau adresu www.trollbeads.lt 


1 komentarai (-ų):

Estela rašė...

Kad ne tik auksinės apyrankės kainos įspūdingos, bet ir sidabrinių. Ir patys karoliukai tikrai kainuoja nemažai.

2015 m. spalio 13 d. 04:29
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB