2013 m. birželio 27 d., ketvirtadienis

Natūrali kosmetika - JBminerals 3in1 maskuotojas

Kažkada jau buvau rašiusi apie šią natūralią kosmetiką, bet vėlgi rašau dar kartą! Beveik lygiai prieš metus ją išbandžiau pirmą kartą ir iki šiol vis naudoju. Panaudojusi ilgiau atsirinkau tinkamus atspalvius, mėgstamus gaminius. 

Smagu, kad JBminerals, padidino savo asortimentą, tad nuo šiol be mineralinių pudrų ir šešėlių galima rasti ir įvairesnių gaminių,vienas iš jų - šis kreminis 3in1 maskuotojas.
Žalsvą biru maskuotoją naudojau ir prieš tai, bet kai atsirado galimybė išbandyti kreminį variantą, iškart ja pasinaudojau. Kadangi pykstuosi su vis norinčia raudonuoti nosimi, tad maskuoklis privalomas. Štai prieš ir po rezultatas nuotraukose. Nors pagal instrukcijas reiktų naudoti arba žalsva arba oranžinį maskuoklį, bet man geriausiai užmaskuoja kai naudoju abu - pirmą žalią, o po to oranžinį bei ant viršaus šiek tiek baltos pudros. Viską tepiau pirštu - pasidengė labai puikiai!2 komentarai (-ų):

Živilė rašė...

Oho, tikrai gerai maskuoja! Gražus rezultatas, atrodo kaip su keliais sluoksniais pudros :) o ta balta pudra permatoma, ar tiesiog taip gražiai susilieja?

2014 m. kovo 15 d. 09:50
evelinea945 Evelina rašė...

Nemaniau, kad natūrali kosmetika gali šitaip gerai maskuoti odos problemas. Reikės išbandyti

2015 m. birželio 16 d. 06:35
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB