2013 m. sausio 6 d., sekmadienis

Valgomoji soda riebiems plaukams

Visų pirma tai su naujaisiais visus skaitytojus! Mano palinkėjimas būtų toks: 

Be good, be better, be the best!


O dabar noriu pasidalinti vienu aktualiu pastebėjimu su visais. Galbūt kiti jau tai žino, bet visgi :)
Paskutiniu metu labai išpopuliarėjo įvairūs plaukų talkai-milteliai, kurių paskirtis būtų tokia - plaukai ganėtinai susiriebalavę, tačiau Jūs neturite laiko jų išplauti, o išeiti skubiai reikia, tad paprasčiausiai tą talką reikia įtrinti į plaukus. Jis sugeria riebalus ir plaukai nebeatrodo riebaluoti. Tokias priemones galima rasti daugumoje parduotuvių, nors tiesa jos nėra labai pigios, o paskaičius jų sudėtį rasi kokios tik nori chemijos. 

Sprendimas. Visai neseniai viename forume paskaičiau kai mergina rekomendavo vietoj pirktinio talko  naudoti paprastą valgomają sodą. Paskaičiau ir pamiršau. Bet štai vieną dieną, kai laiko labai nebuvo, skubėjau, o plaukai prašyte prašėsi maudynių, prisiminiau sodą. Nebuvo ko prarasti, tad išbandžiau. Ir rezultatas labai nudžiugino. Pakako vos kelių žiupsnelių sodos, kuriuos įmasažavau į plaukus ir net pati nesitikėjau, bet plaukai atrodė kaip tika išplauti - susiriebalavimo nė kvapo! 
Tiesa, tamsiaplaukėms po įtrinimo siulyčiau šiek tiek prapūsti plaukus su fenu, nes gali matytis šiek tiek sodos miltelių ties šaknim. 

Po tokio eksperimento plaukai kuo puikiausiai atlaikė visą vakarą ir netgi visą sekančią dieną. Jokio šalutinio poveikio nepajutau. Aišku, pikniaudžiauti neriektų, bet kritiniu atveju tai puiki išeitis - saugaišite minutę, o plaukai atrodys kaip nauji!

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB