2012 m. rugpjūčio 8 d., trečiadienis

What I wore today #1

Nežinau kodėl, bet būtent šiandien, besėdėdama kavinėje ir begurkšnodama šaltą kavą nusprendžiau, kad pradėsiu postinti savo outfit'us. 
Apie tai svajojau jau seniai, bet tai vis nėra kam nufotografuoti arba jei nusifotografuoju būnu nepatenkinta nuotraukomis, arba ką apsirengiu neverta nuotraukos, tai dar tas, tai anas. Bet šiandien nusprendžiau, kad laikas. (Tik įdomu kiek ilgai tai tęsis, bet pabandyti niekas nedraudžia). 

Taigi visų Jūsų teismui mano pirmasis blynas/derinukas ir naujoji rubrika "WHAT I WORE TODAY". Balta basic palaidinė, džinsiniai šortai, delninukė, kaklo papuošalas. Nemanau, kad labai išsiskiriu iš minios, bet kita vertus kai už lango 40-45C karščio apranga rūpi mažiausiai, daugiau svajoji kaip nedėvėti nieko ir šokti į vėsią jūrą.

Pažiūrėsim - turiu potencialą gražiai ir stilingai rengtis ar ne? Nes pažiūrėjus į kai kurias nuotraukas  matau, kad fotografijos backroundo ir pozos iširinkimui potencialo kolkas trūksta :D 

P.S. Auksinį žiedelį išsilanksčiau pati, pamačius puikų tutorialą I SPY DIY tinklaraštyje. Taip pat, paskutinias savaites tiesiog dievinu šį neoninių spalvų kaklo papuošalą prie visokių spalvų basic palaidinių.. O dabar lekiu baigti vieno DIY projekto, kuriuo neužilgo pasidalinsiu ir su Jumis! ;)

P.P.S. Taip pat turiu įtarimą, kad šios basutės, ne itin tinka prie bendro ansamblio, bet kadangi aš tokia nevėkšla ir basutes tinkančias prie visko sugebėjau savaitgalį suplėšyti nepataisomai.. Taigi, teks vėl pradėti ieškoti šiek tiek edgy stiliaus basučių tinkančių prie visko..
Sunglasses - Ray Ban
T-shirt - Zara
Clutch - Zara
Shorts - Lynne denim
Shoes - Symbol
Golden ring - DIY
Necklace- www.illusion.lt


6 komentarai (-ų):

mazasis-buda rašė...

Ai man tavo pastarieji kaklo papuosalai tokie ossom,negaliu atsiziureti!

Isduok koks cia nagu lakas, "skaniai" atrodo.:)

2012 m. rugpjūčio 8 d. 11:30
Illusion rašė...

Dėkui dar kartą! :)

Auksinis lakas tai - 'Divine LUX', nors dbr pagooglinau, tai jo net google neranda, tai jauciu jis toks vietines reiksmes :D Bet pliusas, jis begalo ilgai laikosi ir nenutrupa.
O Rausvai rozinis tai - 'Erre Due' #97 :))

2012 m. rugpjūčio 9 d. 01:24
Prestige rašė...

Puikus debiutas ir labai mielas žiedelis, gera idėja! :)

2012 m. rugpjūčio 9 d. 04:07
Sandra rašė...

Visai gerai tu cia atrodai, ir tos basutes tinka :)) nreikalauk is saves perdaug ir kazko neitiketino, genialumas slypi paprastume :))

saunuole!

2012 m. rugpjūčio 9 d. 04:50
Margarita rašė...

Paprasta, bet dailu. Dievinu minmalizmą. Puiku, kad nuo šiol pradėsi kelti savo derinius :)

2012 m. rugpjūčio 9 d. 05:29
Kotryna rašė...

Atrodai iš tiesų puikiai :) Būtų šaunu pamatyti daugiau derinukų :)

2012 m. spalio 2 d. 23:22
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB