2012 m. birželio 3 d., sekmadienis

PIMP'my'BLOG: Visą birželį .lt domeno registracija tik 12.5LT

Įrašas tikrai neužsakytas ir nereklaminis, tiesiog jaučiu pareigą pasidalinti gera naujiena IT srityje, kuri galbūt patiks ir Jums:)

Šiandien gavau naujienlaiškį iš www.serveriai.lt kuriame esu nusipirkus keletą domenų, apie visą birželio mėnesį vykstančią akciją - domenų su pabaiga .lt registracija tik 12.50LT + PVM metams!

Cituojų jų skelbiamą informaciją:
".LT domeno administratorius, minėdamas .LT domeno gyvavimo dvidešimtmetį rengia .lt subdomenų registravimo akciją. Visą 2012 metų birželio mėnesį paslaugų teikėjų įkurtiems naujiems .lt subdomenams taikoma 50% nuolaida (kaina 12.50 LTL + PVM). Akcija negalioja pratęsimo, perkėlimo, įkūrimo iš karantino operacijoms. Interneto vizija tradiciškai gaunamas nuolaidas perleis savo klientams - birželį .lt registravimas per www.iv.ltkainuos dvigubai pigiau!
SVARBU! Akcijinių .lt domenų kiekis nėra ribojamas, tačiau akcijos laikas baigsis griežtai 2012-06-30 23:59. Užsakytų domenų, kurių apmokėjimo negausime iki akcijos pabaigos, kaina bus atnaujinta į standartinę 25 Lt + PVM. Todėl jei apmokate užsakymus paprastu pavedimu (ne per BankLink ar PayPal nuorodą), pavedimą atlikite likus bent 3 darbo dienom iki akcijos pabaigos."
Informacija iš čia.


Taigi, kaip supratote visą birželio mėnesį turite puikią galimybę nusipirkti domeną savo blogui ar puslapiai už labai nedidelę sumą. Ir vietoj manoblogas.blogspot.com turėsite manoblogas.lt adresą be jokių nereikalingų galūnių.

Neagituoju, bet jei jau seniai planuojate įsigyti savo nuosavą domeną, dabar tam puikus metas. 

Nusipirkus domeną reiks jį nukreipti į savo tinklaraštį, tai šiam reikalui esu parašiusi tutorialą, kuri galite rasti čia

Na, o jei kils klausimu - klauskite čia ;) 

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB