2011 m. sausio 19 d., trečiadienis

Krize

Būna prasideda tinklaraščio krizė ir nors tu ka, nebėr inspiration sukurpti bent vienam įrašui. Tyla savaitę, porą, mėnesį ar net porą.  Ne man vienai pažystamas jausmas. Atrodo minčių lyg ir yra, bet prisėdus prie kompiuterio sunku sakinį parašyti, nesidėlioja mintys. Kad vėl pradėtum rašyti, reikia gero spyrio užpakalin. Aš jį gavau daugiau nei prieš savaitę. Netgi manyčiau du.

Spyris #1 Vienas labai mielas žmogiukas (kuris, galbūt dabar skaito šias eilutes) sudavė vieną spyrį. Netyčia užsiminiau, ka turiu tinklaraštį ir aišku jis užsimanė jį pamatyt ir rašo: "O tu parodyk ta savo blog'ą".  Noriai nenoriai, bet teko duoti adresą, bet iškart pradėjau teisintis, koks šis blog'as nėra tobulas: "iskart pasakau tai apie viska ir kartu apie nieka jis :)) seip nieko idomaus, mane plepalai ir seip kas galbut kitam idomu. Bet jokios orientacines srities. Ir isvis pritingiu as ji paskutiniu metu rasyti :))" na ir aišku laukti reakcijos, nors nemaniau, kad ji bus gera. Ir po to skaitau ir netikėjau savo akimis "Eina sau, koks geras blogas! Dar nedaug perskaiciau, bet labai daug geru emociju pasisemiau, aciu :) Kai kuriuos irasus skaitant, tai toks jausmas, kad tu cia salia sedetum ir pasakotum, tokie silti ir nuosirdus :)"

Vat čia ir buvo tas spyris. Galbūt jis nėra toks blogas kaip aš galvojau :)) Po šios frazės dabar kasdiena spirgu kaip noriu čia ką nors parašyti ir netgi atsirado noras vėl kažką rašyti, daryti, atnaujinti. Ačiū Matui ;*

Spyris #2 Kadangi nė dienos neišbūnu be interneto, pastovaus tinklaraščių skaitymo, naujų skaitalų atradimo, taip jau sutapo, kad gavus pirmą spyrį, kitą dieną aptikau vieną tokį nerealų tiklaraštį, kuriuo susižavėjau nuo pat pirmo įrašo. TOKS VISOKS - kažkas charizmatiško ir tokio, kurį vis norisi skaityti ir skaityti. Ir kaip aš jo anksčiau nežinojau? 

Ir šio vakaro daina, kurią man rodos kažkada jau postinau. Negaliu atsiklausyti ir atsižiūrėti klipo. Repeat  on. 

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB