2010 m. lapkričio 22 d., pirmadienis

PIMP'my'BLOG: Kaip įdėti Facebook LIKE mygtuką į savo tinklaraštį

Kadangi socialinis tinklas "Facebook" tapo vos ne aštuntuoju pasaulio stebuklu ir pasauliniu reiškiniu, tad nenuostabu, kad jį galima naudoti visur. Ne išimtis ir Jūsų tinklaraštis. Norite po kiekvieno savo įrašo turėti Facebook'o LIKE mygtuką, kuri paspaudus, ne tik matysite kiek žmonių mėgsta Jūsų įrašą, bet tai taps puikia reklama. Kiekvieną kartą kai kas nors paspausk LIKE po Jūsų įrašu, tai bus automatiškai rodoma jo profilyje. Ir taip per draugus ir nedraugus galima populiarinti savo tinkalaraštį:))

Norint turėti šį mygtuką, tereikia nueiti štai čia ir pasirinkti kur norite jį matyti, įrašo viršuje ar apačioje, mygtuko tipą, šriftą ir pan. Tada nukopijuoti gautą HTML kodą į programos kodą ir done, Jūs ką tik dar labiau prisirišote prie Facebook'o :))

5 komentarai (-ų):

Ieva__________________________________________ rašė...

O as nerandu sito toj gausybe teksto :/

2010 m. lapkričio 22 d. 13:10
Ieva__________________________________________ rašė...

Turiu omenyje vietos, kur ideti nukopijuota koda...

2010 m. lapkričio 22 d. 13:29
Illusion rašė...

Kai nueini į "Redaguoti HTML" skiltį ir matai visą programos kodą viršuj uždėk varnelę ant "Išplėsti valdiklio šablonus". Tikriausiai todėl ir nerandi :)

Po to spausk CTRL+F ar Apple+F, priklauso kokį kompiuterį naudoji. Susirask ir po juo nukopijuok sugeneruota kodą. DONE ;)

2010 m. lapkričio 23 d. 01:26
Ieva__________________________________________ rašė...

Oi kaip ačiū, Tu nuostabi ;)))

2010 m. lapkričio 23 d. 05:14
Illusion rašė...

Visada prašom ;)

2010 m. lapkričio 23 d. 07:16
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB