2010 m. spalio 23 d., šeštadienis

Stebuklas mažame indelyje || L'occitane sucres gourmands honey & lemon sweet sugar scrub

Pamiršau paminėti :)


Noriu pasakyti, kad tai yra pats nerealiausias kūno šveitiklis, kokį tik esu kadanors naudojusi!!!

Istorija, kaip atradau šį šveitiklį irgi gana įdomi. Seniau ne itin žavėjausi L'occitane kūno priežiūros priemonėmis.. na tiksliau jų nenaudojau. Dažniausiai tai tapdavo puikia dovana mamai, tėčiui, seneliui, močiutei, tetai.. Vieną kartą prieš gerą pusmetį beperkant tėtukui dovaną, vyko kažkokia akcija, kad vieną prekę galejau įsigyti su 50%  ar daugiau procentų nuolaidą. Nieko nereikėjo, tačiau vargais negalais pardavė įsiūlė ką nors pasiimti. Galima sakyti pagriebiau pirmą po ranką pasitaikiusi buteliuką. Nusipirkau ir įmečiau į kosmetikos krepšelį. Šiandien, po pusmečio, aplankius SPA ir savęs lepinimo nuotaikai, nusprendžiau išbandyti. Ir galiu pasakyti, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Po scrub'o oda tapo tokia dieviška.. turbūt net švelnesnė už kūdikio, kurią norisi liesti, liesti ir dar kartą liesti (Pažiūrėsim ar brangiausiasis irgi taip mano :)) Šilkinė..

Nusprendžiau, kad sudėtyje yra truputis stebuklo. Išbandykit, tikrai visoms labai rekomenduoju. Nepastebėsit, kaip šis šveitiklis taps Jūsų mylimiausias :) Šiek tiek apie jį  rasite čia.

P.S. Ar žinojai? L'occitane produktai pažymėti Brailio raštu.

"Juntami tiktai prisilietus, maži, vos pastebimi taškeliai yra ant daugelio mūsų etikečių.
L'OCCITANE visada siekė, kad jų produktai būtų prieinami visiems žmonėms; aklieji - tai žmonės, kuriems sunku prieiti prie prekių.
Dėl to L'OCCITANE darbuotojai sukūrė asociaciją „Provence dans tous les Sens" („Visi Provanso pojūčiai").
Ši mokykla yra sukurta tam, kad akli ir silpnai matantys vaikai bei paaugliai būtų supažindinti su kvepalų pasauliu. Dalydamasi nepakartojamu kvepalų pasauliu, įstaiga siekia skatinti šių jaunų žmonių uoslės pojūčių vystymąsi ir galbūt įkvėpti karjeros planus."

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB