2010 m. liepos 26 d., pirmadienis

I-Doser narkotikai

I-doser (Binaural Brainwave Doses) - ši kompiuterinė programa veikia žmogaus smegenis panašiai kaip narkotikai - gali sukelti įvarių narkotikų ir ne tik pojūčius. Paklausę Quick Happy dozę pasijusite tokie laimingi... Alkoholis, hašišas, opijus, marihuana, kokainas. Ir "Hand of god", stipriausia dozė... Iš viso čia yra ~50 rūšių narkotinių medžiagų. Tikrai geras daiktas, bet būkite atsargūs ir nepradėkite iš karto nuo VERY STRONG arba VERY VERY STRONG narkotikų, ypač nesiūloma iš karto bandyti INHALANT, nes žmonės rašė, jog negalėjo išklausyti iki galo, jiems velniškai baisu ir t.t.


Dauguma žmonių parsisiunčia šią programą ir nieko nelaukę, beskaitydami kitas naujienas, paleidžia ją kelias minutes (žodžiu, perklauso ne visą dozę) ir skundžiasi, jog nieko nepajuto. Kaip jūs galite kažką pajusti, jei visiškai neteisingai klausote?
Visų pirma, prieš klausant kažkurią dozę, turite patogiai atsigulti ir įsitaisyti. Jokių žiūrėjimų į PC! Paleiskite dozę ir užsimerkite. Apie nieką negalvokite - tik klausykite šios "muzikos". Tik išklausius visą dozę pajusite visą "kaifą".
Daug kas skundžiasi, jog, kad ir kaip jie besistengtų, nieko neišeina. Tiesiai šviesiai pasakius - arba visiškai nemokate susikaupti, arba, kitas, dažnas variantas - "kaifą" pajusite tik po 5, 10, o gal ir 20 karto. Tiesiog turite įprasti mokėti susikaupti, negalvoti.
Jei norite klausyti dvi dozes iš karto, po vienos dozės turite paklausyti Reset dozę, tik tada antrąją.  Aprašymas iš cha.lt

Straipnis balsas.lt puslapyje apie skaitmeninius narkotikus.

Linkomanijoj šio narkotiko yra 3gb pack'as svaiginimuisi;D O jei kalbant rimčiau tai smegenys yra veikiamos binariniais ritmais, apie kuriuos pasiskaityti galite čia. Rekomenduojama klausyti, per ausines, tamsoje ir vienam. O štai keletas komentarų iš forumų:

  • "Lol, kūnas visas atsipalaidavo nuo "Crack" ir nelabai surezgiau kokį tai rišlų sakinį ;D , o nuo "Nitrous" juokas paemė belekaip... ;D

  • "LSD. Poveikis iš tikrųjų stiprus, pats neklausiau. Šalia draugas klausė, tai atsidarė langą juokadamasis, bandė iššokt iš penkto aukšto. Pagavau. Paskui bandė atsisėst, krito ant žemės, ir nebepasikėlė kelias minutes, bet kiek juokiasi, tikrai neįmanoma tiek laiko juoktis."

  • "Katik ta Orgasm pabaigiau klausyt. ne visiskai atsipalaidaves buvau bet ties ~15 minute zinokit jausmas nais. kaip kazkas klause - jokio ciurkst nebuvo   bet zinokit tikrai suveike. per visa kuna lb daug jegu gavau ir dar smaila nerealu net nenoredamas shoviau. bet po to kazkaip nieko visiskai nebuvo..   tai vat zinokit. veikia!"

  • "Jau seniai turiu sia programa, veikia ne visos dozes, bet dauguma. pvz.: alkoholis man labiausiai jaucias, net viena kart nudribau i tualeta eidamas po "dozes" :D"
Daugiau įspūdžių ir komentarų forumuose čia ir čia

Kuri vakarą reiks pasisvaiginti orgazmu ir pasidalinti įspūdžiais veikia visgi ar ne:))

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB