2010 m. birželio 30 d., trečiadienis

Encanto Brazilian Keratin Treatmen plaukų tiesinimas

Iš karto pasakau - straipsnis 100% subalansuotams garbanėms arba banguotų plaukų savininkėms:))

PRADEDAM. Prieš keletą mėnesių "Lietuvos ryto" penktadieniniame priede "Stilius" perskaičiau apie kažkokį tais plaukų tiesinimą, daromą viename Vilniaus grožio salone.. Svarbiausia straipsnio mintis, buvo ta, kad ištiesinus plaukus tokiu būdu jie lieka tiesūs nuo 3 iki 5 mėnesių. Pasidžiaugiau, bet tuo viskas ir baigėsi. Viskas skambėjo laaaabai neįtikėtinai, kol prieš mėnesį draugė neparodė "Encanto Brazilian Keratin Treatmen" ir neparadėjo klibinti, kad užsisakytumėme ir išbandytumėme. Kadangi tam Vilniaus salone mano ilgio plaukus ištiesinti kainuoja apie 800lt, o Kaune apie tokią teikiamą paslaugą visai negirdėjau nusprendėme siųstis iš Ebay. 
Mėnesį laukėme ir visą laiką googlinome kaip reikės atlikti procedūrą. Paskaičius forumus ir atsiliepimus buvo net keista, kad apart nemalonaus kvapo procedūros metu, jokių kitų blogybių neradome. Net nebuvo nusiskundimų, kad preparatas nesuveikė. Visur tik teigiami ir stulbinantys rezultatai.
Woalia, pirmadieni, gavau geriausią gimtadienio dovaną - Brazilian treatment'as atsidūrė mano rankose. 

Taigi, apie pačia procedūrą. Kadangi diena buvo užimta, tiesinimas prasidėjo 23h vakaro. Na tiksliau 23.30h. Su specialiuoju šampūnu galvą ploviau 4 kartus. Keista, kad instrukcijoje buvo nurodyta turėti respiratorius (kaukes), bet džiaugiuosi, kad nepatingėjau paieškoti jo. Po minutės paaiškėjo kodėl. Pats tas keratinas taaaaaaaaaaaaip smirda.. ir akis graužia... Vos iškentėm su drauge kol ant mano plaukų visą ta gėrį užtepėme. Lėkėm 15 minučių prasivėdinti į lauką, nes namie oro nebeužteko. Bet pasirodo priemonės tepimo ant plaukų kvapas buvo tik pumpurėliai.. žiedeliai skleistis pradėjo tada, kai reikėjo viska išdžiovinti su fenu. Minutė džiovinimo ir kiši galvą pro langą grynų orų kvėpuoti, nes tiesiog troškom nuo bjauraus kvapo.. Šeip ne taip iškentėm ir tesėm procedūrą. Mano tiesinimas užtrūko beveik 5 valandas. Baigėme 4 h ryto. Ir ėmėmės draugės galvos. Draugės procedūra tesėsi nuo 4 iki 9 valandos ryto.

REZULTATAS. Nors ir visą naktį nemiegojusios ir pavargusios tačiau rytą pasitikom linksmos ir pilnos jėgų.. plaukai buvo kaip iš reklamos. Tiesūs, blizgūs ir švelnūs kaip šilkas....mmm.. taip ir norėjosi juos liesti. Va mano gaurų nuotrauką prieš ir po. Rezultatas nustebino. Tikiuosi išsiplovūs galva jie tokie ir liks.


Po pirmo plovimo pažadu įdėti nuotrauką, kaip atrodysiu, nes iš tiesų baisu. Atrodo išsiplausi, ir visas tiesumas dings. Na o dabar perskaičius daugybę rekomendacijų ir forumų plaukų neplausiu 3 dienas. Taip pat negalima jų rišti ar segti. Siaubas iš tiesų, nes jau šiandien plaukai kaip makaronai, o dar 2 dienos liko :|| Bet ką darysi, grožis reikalauja aukų.

Aišku kaina atitinkama ir nemaža, tačiau jei išsiplovus rezultatas bus toks koks tik ištiesinus plaukus - VERTA ! Netgi labai. Plaukas labai atsigavo. Ir žvilga labai labai.

O jei kuri mergina užsinorės išbandyti tiesinimą, susitarus galiu ir padaryti, nes jau turiu pakankamai patirties, taip pat, mano pačios plaukai bus gyvas įrodymas :)

O čia linksma akimirka ir tiesinimo eigos. Ilga naktelė buvo, bet tikiuosi neveltui :) Laukit tolimesnių nuotraukų.. pažiūrėsim ar neapgavo su tuo stulbinančiu rezultatu. O daugiau informacijos ir nuotraukų galite rasti čia.


P.S. Po procedūros rekomenduotina plaukus plauti šampūnu neturinčiu chlorido, kadangi dauguma, t.y. beveik visi šampūnai yra su juo ir keratinas paprasčiausiai išsiplaus. Tik surasti pirkti tokį šampūną bus šiek tiek sudėtinga... tiksliau teks pereiti daaaug plaukų priežiūtos parduotuvių..

4 komentarai (-ų):

Laura rašė...

o tai kur galima uzsisakyti ta keratina?ir kiek jis kainavo?jei gali atsakyma parasyk i sadira14@gmail.com bus didelis aciu nes kai perskaiciau apie keratina tai labai apsidziaugiau kad toks dalikas yra sukurtas.ir is kokio tu miesto esi?

2011 m. vasario 20 d. 23:56
Illusion rašė...

Ok, done ;)

2011 m. vasario 21 d. 14:06
kristina rašė...

Oi, panos o apie global keratin negirdejot? jokios smarves, akiu grauzimo, o plaukai sveltus blizga,minksti,kaip is reklamos, nzn. as sio keratininio tiesinimo i nieka nekeisciau :)

2011 m. vasario 22 d. 13:58
migla rašė...

ten akis grauze ne keratinas, o formaldehidas - toks chemikalas koncervantas, kuris ta keratina tavo plaukuose uzkoncervavo. o kaukiu rekejo ne tik del kvapo, bet ir todel kad sitas chemikalas nuodigas ir sukelia vezi. keista, ka neisgooglinai prastu atsiliepimu:) as isgooglinau, kad nuo brazilisko tiesinimo priemoniu nukentejo daug zmoniu. kirpejos apsinuodidavo tuo formaldehidu, o moterims po poros proceduru nukrisdavo plaukai. buvau radusi kanadoje uzdraustu produktu sarasa, man atrodo global keratin buvo sarase. sako kad sitos priemones saugios tik jei jose kuo maziau formaldehido, bet tada poveikis trumpesnis - neuzkoncervuoja gerai. na as pati irgi labai noriu ir bijau. parasyk, jei tiesinsies daugiau nei karta:) aciu

2011 m. kovo 25 d. 22:43
 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB