2010 m. vasario 6 d., šeštadienis

Naujas gyvenimas

Šiais laikais vartojimas milijoninis. Plastikiniai maišeliai, popieriai ir pan. Panaudoji ir išmeti. Neekonomiška ir gamtai tai nepatinka.Ar kada pagalvojote, kad viską galima prikelti antrąjam gyvenimui. Netgi ir tokius daiktus, kaip baseino/dušo kepuraitė, kuri tampa nebereikalinga. Keletas įdėjų kaip nenaudojamus ir nenaudingus daiktus panaudoti dar kartą. (Gi krizė, reikia taupyti kiek galima). 
  • Taigi, jei turite nenaudojamų dušo kepuraičių, į jas galima įpakuoti savo avalynę ir tada tikrai nereikės jaudintis, kad lagamine išsipurvins rūbai + sutaupysite plastikinių maišiukų.
  • O šis rėmelių panaudojimas visai mielas. Tereikia įdėti norimos spalvos spalvoto popieriaus lapą fonui ir galite rėmus naudoti kaip vieta, laikyti kosmetikai ar kitiems mieliems širdžiai daikčiukams.
  •  Išsiruošėte į iškylą? Seną dėžutę nuo sulčių ar ko kito, galite panaudoti kaip dėklą susidėti druskinei, pipirinei, servetėlėms and so on.
  •  Pilni kampai susiraizgiusių laidų? Ausinės, telefono USB laidas, įkroviklis, kitas laidas ir tokių jų begalė? Visi susipainioję, o kai reikia pasiimti vieną dar 5min sugaišti juos painiodama? Jei turi kasečių dėklą, susidėk į jį ir baigsis visos raizgalynės. Gal ir visai protingas sprendimas?
  • O daugybę plastikinių maišelių galima laikyti išnaudotoje nosinaičių dėžutėje.

Moralas būtų toks: Peržvelgus įdėjas galima būtų pritaikyti liaudies išmintį, kuri šiuo atveju pasakytų: "Iš š... ir vašką nulipdyti galima, jei tik labai norisi" ;D
Dar daugiau kreizi įdėjų ir inspiracijų, kaip neįtikėtinai panaudoti, atrodo jau nebenaudojamus daiktus, rasite čia.

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB