2008 m. lapkričio 11 d., antradienis

Priklausomybė TRAVIANUI

Šiais laikais žmonės turi daugybę priklausomybių. Vieni priklauso nuo rūkymo ar alkoholio, kiti narkotikų, treti negali atsispirti batų, rankinių pirkimo ar tiesiog vadinamojo shoping'o manijai. Kuo toliau tuo idomiau. Kasdiena galima išgirsti vis idomesnių priklausomybių ir nuo jų kenčiančių žmonių.
Na, kadangi šiais laikais kompiuteris dominuoja beveik kiekvieno mūsų gyvenime, taigi priklausomybe nuo kompiuterio taip pat nieko nebenustebinsi. Žaidimų priklausomybe taip pat. Na ji dažniausiai paplitusi tarp mokyklinio amžiaus jaunimo, tačiau, vyresnieji taip pat neatsilieka. Vakar supermama.lt forume atradau tokia temą "Travianas - moters priešas". Pradėjau skaityti. Na, tiesa pasakius, tai prisijuokiau :) Tema rimta, aktuali šiandienai, tačiau pora komentarų tikrai verti dėmesio, taigi, nutariau jais pasidalinti su jumis (kalba netaisyta):

"Mūsų tečiui 50 ant nosies ir jis žaidžia Travianą ir kelis kart į savaitę susiskambina skypu su pora žaidėju ir kalba kelias valandas apie strategijas biggrin.gif nepagydoma čia,reik su tuom susitaikyt schmoll.gif"

"Mano vyra ir kankina si liga,pokolkas dar taikstausi,bet jau nervina isvaziuot ilgai negalim,vis galvoj sukasi ar neuzpuole dar jo<...>."

"Ojei.. turėjau aš ir pati šią bėdą.. darbe nedirbdavau, o žaisdavau, grus namo žaisdavo, MB manęs neprisišaukdavo, užmigdavau galvodama apie žaidimą, atsikėlus pirma mintis būdavo, ar niekas manęs neužpuolė doh.gif"

Na tai va, taip jau būna su tuo travianu :) Ir ne vien su juo :)

0 komentarai (-ų):

 

©2009ILLUSION BLOG | by TNB